RADIO DAŽNIS RF kūnui

Kūno linijų formavimas modeliavimas

KAS YRA RADIJO DAŽNIS ?

Radijo dažnis tai šilumos banga, kuri prasiskverbia per odą ir paveikia dermą, kuris restruktūrizuoja, remodeliuoja pasenusį kolageną, tuo pačiu skatindamas naujo kolageno atsiradimą. 

KIEK IŠ VISO REIKIA ATLIKTI PROCEDŪRŲ IR KODĖL?

Pilnai programai reikia 15 procedūrų, kad rezultatas būtų pastebimas dvejus metus. 

Kaina: Kūnas 45 € - 65 € 

Veidas 45 €

Išskiriamos elektros bangos (mikroinpulsai), kurios sukelia giluminį temperatūros kylimą gydomoje vietoje. Šie mikroinpulsai priverčia mūsų kūną sušilti, jis į tai reaguodamas išsiunčia į atitinkamą zoną visus turimus regeneruojančius elementus (tai veikia tokiu pačiu principu kaip ir natūralus procesas atnaujinantis audinius, tačiau metams bėgant šis procesas lėtėja). Šio proceso metu formuojamas naujas kolagenas, kurio kokybė tokia pat kaip ir susiformavusio jaunystėje. Kolagenas gamina medžiagą, kuri sutvarko odos spalvą, odos tempimą, stangrumą ir elastingumą. 

  • Oda tampa lygesnė ir stangresnė
  • Ryškesni veido kontūrai
  • Lyginamos raukšlės ir gilios mimikų linijos
  • Mažinama pasmakrė bei pajuodę paakiai
  • Pakeliami antakiai, stangrinami akių vokai. 
  • Taip išgaunamas daug jauniau atrodantis veidas (liftingo efektas). 
  • Procedūra taip pat padeda gydant įsisenėjusias arba nesenai atsiradusias strijas. 
  • Visą tai įvyksta fibroblastų dėka, kurie skatina naujo kolageno atsiradimą. 
  • Daugiau teigiamų procedūros efektų: Detoksikuoja. Šio tipo šiluma palengvina toksinų pasidalijimą į mažesnes daleles, kurios vėliau natūraliai pasišalina. Procedūra rekomenduojama, kai yra reikalingas limfodrenažas. Maitina ir padeda. Gerina kraujotaką, maitinamas atitinkamas odos plotas arteriniu krauju, kuris yra kupinas deguonies ir maistinių medžiagų. 

Procedūra nėra skausminga. Jaučiama gydomoji šiluma toje vietoje, kurioje atliekama procedūra. Pasibaigus procedūrai galimas šioks toks greitai išnykstantis paraudimas. Kartais po procedūros galimas mažų raudonų plotelių atsiradimas, kurie išnyksta keletos valandų bėgyje. Tuo metu kai atsiranda ankščiau minėti paraudimai, būtina vengti tiesioginių saulės spindulių ir karščio. 

Siekiant išvengti odos senėjimo, patartina atlikti šią procedūrą nuo 30 metų amžiaus, atsižvelgiant į odos tipą ir kaip mes ją puoselėjome. 20 metų amžiaus pacientams ši procedūra atliekama tik gydant randus (taip pat spuogų randus). Šią procedūrą galima atlikti iki bet kokio amžiaus, atsižvelgiant į žmogaus savijautą. 

Naujo kolageno formavimasis. Pakilus fibroblastų temperatūrai ląstelės, kurios yra atsakingos už naujo fibroblasto gamybą odoje ir poodiniame audinyje, padaro taip, kad audinys vėl taptu stangrus. Limfodrenažas. Limfodrenažas leis sumažinti skysčius ir toksinus, kurie randasi celiulitą sukėlusios medžiagos audinyje (adipocite). Odos kraujotakos ir poodinio audinio gerinimas. Gerinant kraujotaką gerėja medžiagų apykaita, taip pat mažina apelsino žievelės efektą odoje, ir tuo pačiu stangrina odą. Fibroplastų migracija. Tai priežastis kodėl po atliktos procedūros atsiranda patinimas. Fibroplastų migracija priverčia susitraukti gydomą audinį, kuris kaip rezultatas pasireiškia odos atjaunėjimu. 

Pirmieji pakitimai pastebimi jau po pirmos procedūros. Labai retai pasitaiko taip, kad kolagenas yra prastos būklės arba oda ilgą laiką buvo neprižiūrima, šiuo atveju pamatyti rezultatams gali prireikti 2—3 procedūrų.